Zarejestruj wizytę

O mnie

O mnie

Maciej Lendzion

Jestem fizjoterapeutą i osteopatą, absolwentem Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawa oraz certyfikowanym terapeutą manualnym IAOM (International Academy of Orthopedic Medicine). Specjalizuje się w rehabilitacji ortopedycznej i Osteopatii. W swojej pracy stosuje: techniki terapii manualnej i powięziowej, techniki osteopatyczne m.in. wisceralne, czaszkowe i manipulacje kręgosłupa. Diagnostykę dysfunkcji pacjenta uzupełniam oceną funkcjonalną (szukanie słabych stron i ograniczeń, które zwiększają ryzyko wystąpienia bólu, kontuzji lub przeciążeń).

Swoje doświadczenie zdobywałem w warszawskich klinikach m. in. Enel-Sport, CKR Konstancin, Medivocer. Regularnie wspieram zawodników podczas turniejów, czy zmagań sportowych tj. SuperLIGA Tenisa, Kids Cup, Narodowy Dzień Szermierki. W latach 2019-2020 współpracowałem z Polskim Związkiem Zapaśniczym oraz 2023-2024 z Reprezentacją Polski w Minifutbolu.
Aktualnie jestem w trakcie studiów podyplomowych w Still Academy of Osteopathy, gdzie dokształcam się w zakresie osteopatii.

Moimi zainteresowaniami są podróże oraz sporty siłowe.

Zakres działań:

  • Osteopatia
  • Terapia manualna
  • Rehabilitacja stomatologiczna
  • Terapia wisceralna
  • Osteopatia Czaszkowa
  • Elektroliza Przezskórna
Znany lekarz

Ukończone kursy i szkolenia

Szkolenia z zakresu Osteopatii

Szkolenia z zakresu terapii manualnej

Szkolenia z zakresu terapii tkanek miękkich

Szkolenia z zakresu treningu

Szkolenia z zakresu tapingu